Współpraca na rynku niemieckim

We create your logistic

Filarem działalności firmy jest rynek niemiecki

współpraca, wymiana z naszym bliskim sąsiadem, zdobyte doświadczenie i nowe kontakty pozwala nam czuć się coraz silniejszym i godnym zaufania partnerem na wymagającym rynku.

Jesteśmy dumni że mogliśmy i możemy uczestniczyć w rozwoju naszej sąsiedzkiej współpracy gospodarczej. My jako uczestnik brażny TSL jesteśmy uczestnikiem w rozwoju i wymiany gospodarczej miedzy naszymi krajami od kilkunastu lat..

Z uwagi na, bezpośrednie sąsiedztwo, a także dużą liczbę podmiotów niemieckich, działających nad Wisłą, a co za tym idzie i wielkość obrotów handlowych między naszymi państwami,  współpraca miedzy naszymi Niemieckimi kontrahentami odbywa się na wysokim dla obu stron poziomie.

Możesz nam zaufać

Z początkiem 2016 roku pojawiamy  się w niełatwej branży TSL. Wyznaczony cel, wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło nam być na etapie ciągłego rozwoju i z każdym kolejnym rokiem umacniać swoją pozycję na rynku. Podążanie wyznaczoną strategią, konsekwencja w dążeniu do celu, zaufanie naszych klientów pozwala nam konkurować na rynkach całej Unii Europejskiej.

Nie ustajemy w dążeniu do doskonałości, zapewniając szybki, sprawny a przede wszystkim zaufany i bezpieczny serwis naszym klientom.

Zapraszam do współpracy