Certyfikaty

ISO28000 System zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw

Nasze certyfikaty

Nadrzędnym celem systemu zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw wg normy ISO 28000 jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, poprzez wdrożenie i utrzymanie zabezpieczeń, przez każdego uczestnika łańcucha, tak aby zapewnić bezpieczeństwo całości.

O sile łańcucha świadczy siła jego najsłabszego ogniwa.

Od początku swojej działalności w Branży TSL kładziemy ogromy nacisk na sprawy bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw . Częste szkolenia oraz otrzymanie certyfikatu ISO2800 jest tego najlepszym dowodem.

Bezpieczeństwo transportu to dla nas sprawa priorytetowa w swojej działalności.

DAkkS

Deutsche Akkreditierungsstelle

Z przyjemnością informujemy –  w wyniku ciężkiej pracy, wdrożeniach ulepszeń, eliminacji zagrożeń, udało nam się uzyskać certyfikat ISO28000 wydanym przez United Registrar of Systems akredytowanym przez DAkkS (Deutsche Akkreditierungsstelle)

-DAkkS jest organem akredytującym w Niemczech. który zatwierdza certyfikat URS jako akredytowany przedmiot dla ISO 50001 lub ISO28000. Wyznaczonym podmiotem prawnym dla normy ISO 28000 jest United Registrar of Systems GmbH, Freiberger Str. 39, 01067 Drezno, Niemcy,dotyczące akredytacji systemów DAkkS

Nasza firma pozytywnie przeszła proces akredytacji dla normy ISO 28000.Akredytacja niemieckiej jednostki akredytującej DAkkS potwierdza kompetencje w zakresie oceny i certyfikacji systemów zarządzania bezpieczeństwem w łańcuchu dostaw.

Zarządzanie zgodnie z normą ISO28000 zwiększa niezawodność i bezpieczeństwo w całym łańcuchu dostaw naszych klientów. Przestrzegając norm, cenne towary naszych klientów mogą być bezpiecznie transportowane.

Zaufany partner

Certyfikat ISO 28000

potwierdza, że firma zmniejsza ryzyko wystąpienia zagrożeń i skutecznie zareaguje w razie problemów (np. próba kradzieży lub oszustwa, wypadek, awaria)

wymusza sprawowanie nadzoru nad całym łańcuchem dostaw a nie tylko wewnątrz własnej firmy

ułatwia pozyskiwanie klientów, którzy doceniają gwarancję bezpieczeństwa przewożonych towarów

w odróżnieniu od innych norm, ISO 28000 koncentruje się na problemach i zagrożeniach branży transportowej

Możesz nam zaufać

Z początkiem 2016 roku pojawiamy  się w niełatwej branży TSL. Wyznaczony cel, wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło nam być na etapie ciągłego rozwoju i z każdym kolejnym rokiem umacniać swoją pozycję na rynku. Podążanie wyznaczoną strategią, konsekwencja w dążeniu do celu, zaufanie naszych klientów pozwala nam konkurować na rynkach całej Unii Europejskiej.

Nie ustajemy w dążeniu do doskonałości, zapewniając szybki, sprawny a przede wszystkim zaufany i bezpieczny serwis naszym klientom.

Zapraszam do współpracy