O firmie

We create your logistic

Usługi transportowe na najwyższym poziomie

Oferujemy swoim klientom rozwiązania logistyczne w branży TSL w kraju jak i za granicą. Stawiamy za priorytet dobro klienta i jego satysfakcję co skutkuje wprowadzeniem  optymalnych rozwiązań, ściśle dostosowanych do określonych przez niego potrzeb.

Działamy na zasadach ,, fair play ‘’ , ,,in time’’ w pełnym porozumieniu z naszymi partnerami. Zapewniamy dostępność 24 h/7 dni w tygodniu.

Nasze usługi są świadczone głównie w Europie Zachodniej, rynki naszej działalności to Niemcy, Holandia, Belgia oraz oczywiście Polska.

Filar działalności

Współpraca z naszym bliskim sąsiadem

Filarem działalności firmy jest rynek niemiecki – współpraca, wymiana z naszym bliskim sąsiadem, zdobyte doświadczenie i nowe kontakty pozwala nam czuć się coraz silniejszym i godnym zaufania partnerem na wymagającym rynku.

Zakresem swojej działalności obejmujemy transport drobnicowy, całopojazdowy oraz dedykowany transport expresowy.

Telematyka

Zwiększenie wydajności przewozów

Telematyka transportu umożliwia wpływanie na przebieg procesów mobilności w celu zwiększenia wydajności przewozów, poprawy bezpieczeństwa, zmniejszenia ujemnego oddziaływania na środowisko oraz lepszego planowania.

Nowoczesne rozwiązania telematyczne wprowadzone w firmie nie tylko dają możliwość kompleksowego zarządzania pojazdami.

Ekologia

Przyroda jest dla nas bardzo ważna

Dbałość o ekologię jest zauważalna na gruncie wprowadzanych w życie nowelizacji prawa.

Smog zawierający ogromną ilość substancji smolistych w powietrzu pogarsza stan zdrowia ludzi, szczególnie tych żyjących w dużych miastach. Nowoczesne samochody ciężarowe stanowią szansę dla rozwoju czystego i wydajnego transportu.

Możesz nam zaufać

Z początkiem 2016 roku pojawiamy  się w niełatwej branży TSL. Wyznaczony cel, wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło nam być na etapie ciągłego rozwoju i z każdym kolejnym rokiem umacniać swoją pozycję na rynku. Podążanie wyznaczoną strategią, konsekwencja w dążeniu do celu, zaufanie naszych klientów pozwala nam konkurować na rynkach całej Unii Europejskiej.

Nie ustajemy w dążeniu do doskonałości, zapewniając szybki, sprawny a przede wszystkim zaufany i bezpieczny serwis naszym klientom.

Zapraszam do współpracy