Transport międzynarodowy

We create your logistic

Usługi transportowe na najwyższym poziomie

Oferujemy swoim klientom rozwiązania logistyczne w branży TSL w kraju jak i za granicą. Stawiamy za priorytet dobro klienta i jego satysfakcję co skutkuje wprowadzeniem  optymalnych rozwiązań, ściśle dostosowanych do określonych przez niego potrzeb.

Działamy na zasadach ,, fair play ‘’ , ,,in time’’ w pełnym porozumieniu z naszymi partnerami. Zapewniamy dostępność 24 h/7 dni w tygodniu.

Nasze usługi są świadczone głownie w Europie Zachodniej,  główne rynki działalnosci to Niemcy, Holandia, Belgia oraz oczywiście Polska ????

Filarem działalności firmy jest rynek niemiecki – współpraca, wymiana z naszym bliskim sąsiadem, zdobyte doświadczenie i nowe kontakty pozwala nam czuć się coraz silniejszym i godnym zaufania partnerem na wymagającym rynku.

Zakresem swojej działalności obejmujemy transport drobnicowy, całopojazdowy oraz dedykowany transport expresowy.

Fast Bus – Szybka dostawa do 1 t , 3 ep …. Szybki, mobilny transport po kraju na życzenie klienta, do 1 t, 2 ep  ,, door to door”- ,,od drzwi-do drzwi’’

Flota Martruck

Naszym głównym kierunkiem rozwoju jest transport objętościowy

Naszym głównym kierunkiem rozwoju jest transport objętościowy.

Dysponujemy flotą zestawów przestrzennych o kubaturze do 120 m3 – o wymiarach 7,7m x2,5m x3,05m + 7,7m x2,5m x3,05m / . 38 ep. ładowności od 5 t do 24 t.

Wszystkie samochody posiadają homologacje oraz certyfikat xl code , dla większego bezpieczeństwa towarów naszych Klientów.

W celu poprawy warunków załadunku klienta samochody posiadają rozsuwane kurtyny boczne oraz dach – stwarza to możliwość załadunku tyłem, bokiem lub górą.

Auta wyposażone są w nowoczesne systemy telematyczne oraz GPS w celu stałej komunikacji, szybkiego rozwiązywania i unikania problemów podczas transportu.

Zestawy Przestrzenne 7,7 x2,5 x3,05+7,7 x2,5 x3,05 – od 5 do 24 t, xl code.

Rapid Bus Poland

Szybki, mobilny transport po kraju na życzenie klienta

W naszej ofercie posiadamy również flotę samochodów dostawczych dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć od ręki mniejsze ilości towarów.

Szybka dostawa do 1t , 2 ep – oferta „door to door”.

 

Zaufany partner

Certyfikat ISO 28000

potwierdza, że firma zmniejsza ryzyko wystąpienia zagrożeń i skutecznie zareaguje w razie problemów (np. próba kradzieży lub oszustwa, wypadek, awaria)

wymusza sprawowanie nadzoru nad całym łańcuchem dostaw a nie tylko wewnątrz własnej firmy

ułatwia pozyskiwanie klientów, którzy doceniają gwarancję bezpieczeństwa przewożonych towarów

w odróżnieniu od innych norm, ISO 28000 koncentruje się na problemach i zagrożeniach branży transportowej

Dlaczego my?

Nasze wartości

Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług

Dokładność

Pasja

Szacunek

Elastyczność

Terminowość

Doświadczenie

Możesz nam zaufać

Z początkiem 2016 roku pojawiamy  się w niełatwej branży TSL. Wyznaczony cel, wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło nam być na etapie ciągłego rozwoju i z każdym kolejnym rokiem umacniać swoją pozycję na rynku. Podążanie wyznaczoną strategią, konsekwencja w dążeniu do celu, zaufanie naszych klientów pozwala nam konkurować na rynkach całej Unii Europejskiej.

Nie ustajemy w dążeniu do doskonałości, zapewniając szybki, sprawny a przede wszystkim zaufany i bezpieczny serwis naszym klientom.

Zapraszam do współpracy